Skip to content

Kuupäev

10 dets. 2020
Expired!

Kellaaeg

19:00 - 20:30

Hind

12 - 15€

Sildid

Tasuline

Tartu Poistekoori jõulukontsert – jääb ära

Käesoleval hooajal tähistab Tartu Poistekoor oma 60. tegevusaastat, olles üks Eesti vanimaid kontsertpoistekoore. Nende aastate jooksul on kaugelt üle 1000 laulupoisi publikuni toonud vanamuusikat, tundeküllast romantikat, rütmikat nüüdismuusikat kui ka pop-ning gospelmuusikat, väärtustades seejuures kõrgelt Eesti heliloojaid.
Läbi aegade on publiku poolt sooja vastuvõtu pälvinud traditsioonilised jõulukontserdid, mis äratavad ühtviisi vaimustust nii lastes kui täiskasvanutes.

Käesoleval aastal ootame osa saama Tartu Poistekoori jõulukontserdist 10. detsembril kell 19.00 Tartu Pauluse kirikus.

Esitusele tulevad tuntud jõululaulud Inglismaalt, Prantsusmaalt ning Ameerikast: „We wish you a merry Christmas“, „Angels we have heard on high“, „Winter wonderland“.
Kaunis muusika filmidest Frozen, The Greatest Showman, Home Alone, The Snowman viib kuulaja koos muusikutega maiustuste, lendava lumememme, hiiglasliku jõulupuu, jõuluõhtu ja tantsu võlumaailma.
Teosed Olav Ehalalt, Eric Whitacrelt, Karl Jenkinsilt, Georg Friedrich Händelilt ning John Rutterilt pühivad mõtted argitoimetustelt, loovad väärika ja piduliku tunde ning ärgitavad vaikselt kaasagi laulma.

Tartu Poistekoori jõulukontserdil kõlab pühade meeleolule sobilik muusika Arsise kellade ansambli, Tartu I Muusikakooli sümfoniettorkestri, organist Anna Humala esituses. Üles astuvad noored andekad solistid Helo Laatspera (tšello), Eva-Lotta Lepp (klaver/vokaal) ja Silja Peedo (viiul). Imelise hääle, emotsionaalse esituse ja suurepäraste vokaalsete võimetega lummavad publikut: Sirli Kooskora, Pauline Vähi, Kristjan Põldmaa. Kontserdil dirigeerivad: Mari Tooming, Annelii Traks, Sander Tamm ja Kaido Otsing.

Tule koos lähedastega ja tundke ühtsust enda ja eriliste jõulupühade muusika vahel!

Piletid müügil alates 10.11.2020 Piletilevis ja tund enne kontserdi algust kohapeal