Skip to content
tartu-poistekoori-sopruskoorid

Toeta meid

Tartu Poistekoor on alati olnud ühiskonnaelus aktiivne kaasalööja, väärtustades eesti meestelaulu, pakkudes kogu Eesti elanikkonnale kõrge korraldustaseme ja parima esitusega kontserte. Peame oluliseks hoida ja suurendada oma publikut, populariseerida süvamuusikat noorte hulgas, korraldades regulaarselt koolikontserte ja lastele suunatud muusikaprojekte. Võime julgelt väita, et Tartu Poistekoor on usaldsväärne ja loominguline koostööpartner nii Eesti kui välismaistele muusikaorganisatsioonidele, interpreetidele ja heliloojatele.

Avatud, kaasav ja julgustav lähenemine, usaldusväärne ja sõbralik õhkkond on olnud märksõnadeks isloomustamaks organisatsiooni käitumismustrit, mille suunas püüame käesoleva hooaja jooksul liikuda. Seejuures peame prioriteediks, et lauljad tuleksid proovi rõõmsa meele ja naeratava näoga ning lahkuksid sealt veelgi paremate, julgemate ning ühiskonnaprotsessides aktiivsemate osalejatena. Tartu Poistekoor ei taha ponnistada kõrgemale, kaugemale, kiiremini või korraldada kõige rohkem. Soovime olla omanäolised, kirevad, kvaliteetsed, eesrindlikud, uuendusmeelsed ja loomingulised.

Kui Sul on soovi meid toetada enamaga kui kontserdikülastus, siis saad seda teha, kandes meelepärase summa MTÜ Tartu Poistekoor ja neidudekoor Kurekell arveldusarvele Swedbankis EE552200221071528510, lisades selgitusse ühe alloleva projekti nime ning oma kontakti: telefoninumbri või e-posti aadressi. Omalt poolt soovime teile pakkuda kontserdielamusi ning eriüritusi.

Koos loome võimalusi!

 

 

Hetkel käimasolevad projektid

C.Orffi pillide soetamine: 3425 €
Kogutud: 0%
Esinemisriided: 18500 €
Kogutud: 80%
Esinemisinventar: 500 €
Kogutud: 0%
Heliloomingu tellimine: 2100 €
Kogutud: 0%
Gruusia reis: 58880 €
Kogutud: 100%
Helisalvestuste fond: 5600 €
Kogutud: 0%
Stipendium lauljatele: 1500 €
Kogutud: 10%
Jõulukontsert 2022: 12000 €
Kogutud: 0%

Toetajad

AS Prike
Maret Reimann
OÜ Harry Metall
OÜ Larissa Travel Agency
OÜ Advokaadibüroo Tehver ja Partnerid

Täname koostööpartnereid

Tartu Linn
JK Tammeka
Elektriteater
Tiigi Seltsimaja
Eesti Filharmoonia Kammerkoor
SA Narva Muuseum
Eesti Suursaatkond Peterburis