Skip to content

Kuupäev

26 okt. 2022
Expired!

Kellaaeg

18:00 - 20:00

Sildid

Tasuta

Karlova Kooli Koorikooli kontsert Tartu Haridusfestivalil

Tartu haridusfestival on kohaks, kus kohtuvad ideed ja endaga võetakse kõik see, mis meie õpikeskkonda paremaks loob ja meie kullateri õpilaste näol tarmukamaks teeb. Haridusfestivalil ei esine küll popstaarid ega ka kultusbändid, kuid kindel on see, et siin on koos meie parimad õppelava eestkõnelejad, aga ka tippude-tipud õpetajad-haridusmaastiku kujundajad, keda kuulatakse ja kellelt õpitakse.

Nii et ikkagi päris festival – seekordselt siis pealkirjaga „Juhtimise kunstid“. Taaskord sõnamäng ja viide Tartu Euroopa kultuuripealinnaks olemisele 2024. aastal. Eks seegi sümbioos näita, kui oluline on ühendada oma jõud nii hariduse- kui ka kultuuriradadel, kuid eks ole haridus isegi osa meie rahva ellujäämise kunstidest. Võibolla just see üks ja ainus kunst, mida osata.

Juhtimise kunst on kunst, mis aitab meil leida kõige optimaalsemad, kuid samas inimnäolised lahendused meie haridustegude teostamiseks. Juhtimisel on koolis väga oluline roll. Eks juhitakse ju nii õpetajat, õpilast ja seeläbi ka perekondi, huviharidust ja kõike muud, mis aitab õpilastel osa saada kõige paremast ja olulisemast, mis meil õpimaailmast saada on. Juhtimine on tõeline kunst – ka kuulamise ja mõtlemise kunst, oskus tegemata jätta mõni rutakas samm, mis võib juhatada omakorda mitmete teiste väärsammude juurde. Ja et neid õigeid samme ära tunda ja nende kaalu tunnetada, ongi meie Tartu haridusfestival mõeldud.

Nagu haridusfestivalil on juba tavaks saanud, pakuvad osalejatele ühel õhtul meelelahutust Tartu Karlova Kooli koorikooli kõrge tasemega koorid🍁🎶

Väikesed ja suured laululapsed esitavad Tartu Pauluse kirikus kauneid koori- ja soolopalasid. Kuulajate ette astuvad tütarlaste mudilaskoor, poiste mudilaskoor, lastekoor, neidudekoor Kurekell ja Tartu Poistekoor.

Koore juhatavad Vilve Maide, Annelii Traks ja Sander Tamm, klaveril saadavad Merike Muttik ja Jorma Toots🎹

Soliste juhendab Tiia Puhvel🤩
Kontserdi kunstiline juht on Sander Tamm.

Ootame kõiki võimsale ja meeliköitvale kontserdile 26. oktoobril kell 18 Tartu Pauluse kirikus📌

Loe lähemalt: haridusfestival.tartu.ee